Noclegi w Szwecji

Noclegi w Szwecji

Szwecja posiada doskonale rozwinięta infrastrukturę noclegową, od pól namiotowych, przez doskonale wyposażone kempingi, schroniska młodzieżowe, domki letnie aż po apartamenty i luksusowe hotele.

Rezerwacja noclegu w Szwecji:

Poniżej prezentujemy jedynie wybrane oferty noclegów z różnych regionów Szwecji, jeśli szukasz dodatkowych informacji o noclegach lub nie znalazłeś oferty domku z regionu, w którym planujesz urlop skontaktuj się z nami telefonicznie. Dysponujemy bogatą bazą noclegową, z której z pewnością wybierzesz coś dla siebie i swojej rodziny.

Wybrane z oferty

Dom w Gislaved

Dom wakacyjny położony w okolicy Jonkoping, oddalony o 8 km od najbliższego miasta, a niecałe 750 m od najbliższego zbiornika wodnego. Dom wybudowano w 1900 roku ale odremontowano go w 2008. Jego powierzchnia to 200 m2.

Wyposażenie: kuchnia, a w niej sztućce, garnki, naczynia kuchenne. Kuchenka elektryczna z piekarnikiem, lodówka, zamrażarka, okap, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, zmywarka. Pralka i suszarka automatyczna. Cztery oddzielne sypialnie plus dwa miejsca do spania w salonie: 1: dwa miejsca do spania na łóżku podwójnym, 2: dwa miejsca do spania na łóżku podwójnym, 3: dwa miejsca do spania na łóżku pojedynczym, 4: dwa miejsca do spania na łóżku podwójnym. Salon a w nim dwa miejsca do spania na pojedynczych łóżkach. Dwie łazienki w każdej prysznic i WC. Taras z meblami ogrodowymi, miejsca do zabawy dla dzieci. Grill.

Warto wiedzieć: W domu nie ma możliwości pobytu zwierząt. Na działce przygotowano 3 miejsca parkingowe. Dom przystosowany dla wędkarzy co oznacza, że w cenie wynajmu znajduje się łódź.

Dom w Gislaved Dom w Gislaved - lokalizacja Dom w Gislaved Dom w Gislaved Dom w Gislaved Dom w Gislaved Dom w Gislaved
Ilość osób: 10
Cena: od 2670 zł, w zależności od sezonu, za 7 dni pobytu za domek
Cena zawiera: pobyt, łódź, energia elektryczna
Dodatkowe opłaty: media płatne dodatkowo, opcjonalnie sprzątanie końcowe
Lokalizacja: 8 km od Gislaved
Nr obiektu: S04670
Rezerwacja: tel. 57 737 37 74

Dom wakacyjny - Robertfors/Umeå

Dom położony w północnej części Szwecji nad Zatoką Botnicką. Oddalony jest od najbliższego większego miasta o 56 km, ale do sklepu czy restauracji jest ok. 4 km. Odległość od linii brzegowej to 3 km. Dom wybudowano w roku 1900, a w 1980 wyremontowano go. Pobyt zwierząt jest dozwolony.

Wyposażenie: Kuchnia, a w niej sztućce, naczynia kuchenne, garnki, kuchenka elektryczna z piekarnikiem, lodówka, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa. Pralka automatyczna.

Trzy oddzielne sypialnie i miejsca do spania w salonie: 1: dwa miejsca do spania na łóżku podwójnym, 2: dwa miejsca do spania na łóżkach pojedynczych, 3: dwa miejsca do spania na łóżkach pojedynczych. Miejsca do spania w salonie na dwóch łóżkach pojedynczych. Dwie łazienki: w jednej prysznic i WC, w drugiej WC oraz wanna z prysznicem. Na działce przygotowano 5 miejsc parkingowych. Taras z meblami ogrodowymi, miejsce do zabawy dla dzieci. Grill.

Dom wakacyjny - Robertfors/Umeå Dom wakacyjny - Robertfors/Umeå - lokalizacja Dom wakacyjny - Robertfors/Umeå Dom wakacyjny - Robertfors/Umeå Dom wakacyjny - Robertfors/Umeå Dom wakacyjny - Robertfors/Umeå Dom wakacyjny - Robertfors/Umeå
Ilość osób: 6
Cena: od 1410 zł, w zależności od sezonu, za 7 dni pobytu za domek
Cena zawiera: pobyt
Dodatkowe opłaty: media płatne dodatkowo, opcjonalnie sprzątanie końcowe
Lokalizacja: 56 km od Umeå
Nr obiektu: S95002
Rezerwacja: tel. 57 737 37 74

Dom Visby (Gotlandia)

Dom położony w okolicy Visby, ok. 700 m do najbliższej plaży. Wybudowano go w roku 2003, a jego powierzchnia to 72 m2. W domu nie jest akceptowany pobyt ze zwierzętami. Na działce przygotowano 3 miejsca parkingowe.

Wyposażenie: Dom z pełnym wyposażeniem. Kuchnia, a w niej naczynia kuchenne, sztućce, kuchenka elektryczna z piekarnikiem, lodówka, okap, kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy, zmywarka. Pralka i suszarka automatyczna. Trzy osobne sypialnie: 1: dwa miejsca do spania na podwójnym łóżku, 2: dwa miejsca do spania na łóżkach pojedynczych, 3: sypialnia w aneksie, a w niej dwa miejsca do spania na pojedynczych łóżkach. Dwie łazienki, w tym jedna w aneksie, w obu toaleta, prysznic. Taras z meblami ogrodowymi, miejsce do zabawy dla dzieci.

Dom Visby (Gotlandia) Dom Visby (Gotlandia) - lokalizacja Dom Visby (Gotlandia) Dom Visby (Gotlandia) Dom Visby (Gotlandia) Dom Visby (Gotlandia) Dom Visby (Gotlandia)
Ilość osób: 6
Cena: od 2290 zł, w zależności od sezonu, za 7 dni pobytu za domek
Cena zawiera: pobyt
Dodatkowe opłaty: media płatne dodatkowo, opcjonalnie sprzątanie końcowe
Lokalizacja: Visby
Nr obiektu: S42015
Rezerwacja: tel. 57 737 37 74

Dom Kringelfjorden

Odległość z domu do najbliższego miasta to 12 km, ale za to odległość do fiordu to tylko 100 m. W domu niedozwolony jest pobyt ze zwierzętami. Jako dom przyjazny wędkarzom, na wyposażeniu, w cenie wynajmu jest łódź wiosłowa. Dom wybudowano w roku 1976 a wyremontowano w 1990.

Wyposażenie: Dom z pełnym wyposażeniem, kuchnia a w niej: sztućce, naczynia kuchenne, garnki. Kuchenka elektryczna z piekarnikiem, lodówka, zamrażarka, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa, odkurzacz. Dwie oddzielne sypialnie, dwa miejsca do spania w salonie: 1: dwa miejsca do spania na łóżku piętrowym, 2: dwa miejsca do spania na łóżku piętrowym, 3: dwa miejsca do spania w salonie na sofie lub materacu. Łazienka z WC i prysznicem. Taras z meblami ogrodowymi, grill.

Dom Kringelfjorden Dom Kringelfjorden - lokalizacja Dom Kringelfjorden Dom Kringelfjorden Dom Kringelfjorden Dom Kringelfjorden Dom Kringelfjorden
Ilość osób: 6 (3 osoby dorosłe, 3 dzieci)
Cena: od 1299 zł, w zależności od sezonu, za 7 dni pobytu za domek
Cena zawiera: pobyt, energia elektryczna wliczona w cenę
Dodatkowe opłaty: opcjonalnie sprzątanie końcowe
Lokalizacja: 14 km od Särna
Nr obiektu: S84001
Rezerwacja: tel. 57 737 37 74

Dom Nynäshamn

Dom w okolicy Nynäshamn, dogodne miejsce aby dostać się do Sztokholmu. Do wybrzeża jest ok. 200 m. Dom wybudowano w roku 1960 a zmodernizowano w 2012. Dozwolony jest pobyt zwierząt. Na działce przygotowano aż 6 miejsc parkingowych.

Wyposażenie: Dom z pełnym wyposażeniem: kuchnia, a niej sztućce, naczynia kuchenne, garnki, kuchenka elektryczna z piekarnikiem, lodówka, okap, ekspres do kawy, kuchenka mikrofalowa. Pralka i suszarka automatyczna. Cztery oddzielne sypialnie, dodatkowo miejsca do spania w aneksach: 1: dwa miejsca do spania na łóżku podwójnym, 2: jedno miejsce do spania na łóżku pojedynczym, dwa miejsca do spania na łóżku piętrowym, 3: dwa miejsca do spania na łóżku pojedynczym, 4: sypialnia w aneksie i dwa miejsca do spania na łóżku piętrowym, 5: salon z aneksem kuchennym i dwa miejsca do spania na łóżku piętrowym, jedno miejsce na łóżku pojedynczym. Dwie łazienki z WC i prysznicem. Drugi aneks wraz z drugą kuchnią jest w oddzielnym budynku. Taras z meblami ogrodowymi, grill, miejsce do zabaw dla dzieci.

Dom Nynäshamn Dom Nynäshamn - lokalizacja Dom Nynäshamn Dom Nynäshamn Dom Nynäshamn Dom Nynäshamn Dom Nynäshamn
Ilość osób: 12
Cena: od 3199 zł, w zależności od sezonu, za 7 dni pobytu za domek
Cena zawiera: pobyt, media
Dodatkowe opłaty: opcjonalnie sprzątanie końcowe
Lokalizacja: 20 km od Nynäshamn
Nr obiektu: S44111
Rezerwacja: tel. 57 737 37 74